Ugrás a tartalomra
Search
Main navigation
Kezdőlap
Iskolánk
Tudnivalók
Hírek
Események
Galéria
Eredmények
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Pécsi Tudományegyetem
Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1 . Számú Általános Iskolája
Szervezeti felépítés
Öszzes dolgozonk
Vezetőség
Pedagógusok
Mentálhigiénés csapat
Oktató munkát segítők
Kezdőlap
Iskolánk
Küldetésnyilatkozat
Bemutatkozunk
Kapcsolat
Makár Egylet
Szervezeti felépítés
Tudnivalók
Alapvető dokumentumok
Dokumentumok
16 órás mentesség
Kérelem szociális támogatáshoz
Sportigazolás
Xavéros kérelem
E-napló
Csengetési rend
Étkezés
COVID-19
Egészségügy
Ökoiskola dokumentumok
Makár Egylet
Aktuális
Beiskolázással kapcsolatos gyakori kérdések
Hírek
Iskola
Tanulmányok
Versenyek
Eredmények
Közélet
Ökoiskola
Kultúra
Sport
DÖK
Kiemelt hírek
Események
Galéria
Eredmények
Mérési eredmények
Országos kompetenciamérés
Versenyeredmények
2019/2020
2020/2021
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Pedagógusok
Dezső Emőke
tagintézmény-igazgató
•
mesterpedagógus, szaktanácsadó
•
vezetőtanár
•
mentortanár
Magyar nyelv és irodalom
dezso.emoke@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Csütörtök 15.00-16.00
7.a
,
7.b
Mayerné Mikóczi Zsuzsanna
tagintézményigazgató-helyettes
•
pályaválasztási felelős
mikoczi.zsuzsanna@pte.hu
+3672315191 / 22913
Egyéni fogadóóra: Hétfő 11.00-12.00
Dornné Balogh Szilvia
tagintézményigazgató-helyettes
•
mesterpedagógus, köznevelési szakértő
Magyar nyelv és irodalom
•
Matematika
•
Hit- és erkölcstan
d.balogh.szilvia@pte.hu
+3672315191/22918
Egyéni fogadóóra: Hétfő 15:00-15:45
4.c
Bálint-Csonka Ildikó
Napközis tanító
balint.csonka.ildiko@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Csütörtök: 11:30-12:15
4.c
Bobánovics Gabriella
munkaközösség-vezető
•
osztályfőnök
Német nyelv
•
Etika
Nyelvvizsga előkészítő
bobanovics.gabriella@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Péntek 7:45-8:25
6.b
1.a
,
1.b
,
6.b
,
7.b
,
8.a
,
8.b
,
8.c
Bojtor Judit
mesterpedagógus, köznevelési szakértő
Fizika
•
Matematika
bojtor.judit@pte.hu
Egyéni fogadóóra: A hét kedd 10:35-11:20 , B hét szerda 8:35-9:20 az időpont egyeztetésével
6.a
,
6.b
,
7.a
,
7.b
,
8.a
,
8.b
,
8.c
Burány Veronika
munkaközösség-vezető
•
osztályfőnök
Tanító
•
Matematika
•
Rajz
•
Technika és tervezés
•
Etika
burany.veronika@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Szerda 10:35-11:20
2.b
1.a
Cseresnyés Mariann
osztályfőnök-helyettes
Napközis tanító
•
Rajz
•
Technika és tervezés
•
Etika
cseresnyesmariann@gmail.com
Egyéni fogadóóra: Péntek 9.35-10.20
2.c
2.c
Dr. Feketéné Antal Alice
osztályfőnök
Tanító
•
Vízuális kultúra
•
Ének-zene
•
Környezetismeret
•
Matematika
•
Tánc
•
Etika
antal.alice@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Kedd 13:20-14:00
3.a
2.b
,
3.a
Dvorácskó Lilla
osztályfőnök-helyettes
Angol nyelv
dvoracsko.lilla@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Péntek 7:45-8:25
6.b
2.a
,
3.a
,
3.b
,
4.b
,
5.a
,
5.b
,
6.a
,
6.b
,
6.c
,
7.b
Eszteri Zsolt
vezetőtanár
•
osztályfőnök
Rajz
Grafika
eszteri.zsolt@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Hétfő 11.30-12.10
8.a
5.a
,
5.b
,
6.a
,
6.b
,
6.c
,
7.a
,
7.b
,
8.a
,
8.b
,
8.c
Fehér Sarolta
munkaközösség-vezető
•
osztályfőnök
Digitális kultúra
•
Tanító
•
Vízuális kultúra
•
Magyar nyelv és irodalom
•
Matematika
•
Testnevelés és sport
•
Etika
feher.sarolta@pte.hu
Egyéni fogadóóra: kedd 9.35-10.20
3.b
3.a
,
3.b
Garai Dénes
osztályfőnök
Testnevelés és sport
garai.denes@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Hétfő 9:00-9:35
8.b
5.a
,
5.b
,
6.b
,
6.c
,
7.a
,
7.b
,
8.a
,
8.b
,
8.c
Gyenis Ilona
osztályfőnök
•
gyermekvédelmi felelős
Tanító
•
Vízuális kultúra
•
Magyar nyelv és irodalom
•
Környezetismeret
•
Technika és tervezés
•
Testnevelés és sport
•
Etika
Kézműves szakkör
gyenis.ilona@gmail.com
Egyéni fogadóóra: Hétfő 8.35-9.20
4.c
4.c
Hilmer Eszter
Tanító
•
Vízuális kultúra
•
Napközis tanító
•
Etika
hilmer.eszter@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Csütörtök 9:35-10:20
2.b
Huszkáné Lódi Beáta
osztályfőnök
Tanító
•
Vízuális kultúra
•
Magyar nyelv és irodalom
•
Matematika
•
Tánc
•
Technika és tervezés
•
Testnevelés és sport
•
Etika
lodi.beata@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Kedd 8:35-9:20
1.b
1.a
,
1.b
Józsa Tímea
mesterpedagógus
•
mentortanár
•
munkaközösség-vezető
•
osztályfőnök
Tanító
•
Magyar nyelv és irodalom
•
Matematika
•
Technika és tervezés
•
Testnevelés és sport
jozsa.timea@pte.hu
+36709418393
Egyéni fogadóóra: Péntek 8:35-9:20
2.c
2.c
,
4.a
,
4.c
Kasza Fruzsina
osztályfőnök-helyettes
•
könyvtáros
Magyar nyelv és irodalom
fruzsinakasza@gmail.com
+36307436742
Egyéni fogadóóra: Péntek 11:30-12:30
6.a
6.a
Kislaci Róbert
osztályfőnök-helyettes
Német nyelv
•
Történelem
kislaci.robert@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Hétfő 10:35-11:20
6.b
4.a
,
6.a
,
6.b
,
8.a
,
8.c
Koroknai Richárd
osztályfőnök-helyettes
Angol nyelv
eTwinning
koroknai.richard@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Csütörtök 8:35-9:20
6.c
2.b
,
2.c
,
3.a
,
3.b
,
4.a
,
4.b
,
4.c
,
5.a
,
5.b
,
6.a
,
6.b
,
6.c
,
8.a
,
8.b
,
8.c
Mátrainé Mérő Zsuzsanna
osztályfőnök
Tanító
•
Vízuális kultúra
•
Környezetismeret
•
Matematika
•
Technika és tervezés
•
Etika
matrai.zsu@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Kedd 10:35- 11:20
4.a
4.a
Molnárné Unger Zita
osztályfőnök
Tanító
•
Matematika
•
Rajz
•
Technika és tervezés
•
Testnevelés és sport
unger.zita@pte.hu
Egyéni fogadóóra: péntek 8:35-9:20
2.a
2.a
,
2.b
Nagyné Pott Krisztina
osztályfőnök-helyettes
Angol nyelv
•
Etika
pott.krisztina@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Hétfő 8.35-9.20
8.c
1.a
,
2.c
,
3.a
,
3.b
,
4.b
,
5.a
,
5.b
,
7.a
,
8.c
Nürnberger Judit
osztályfőnök
Tanító
•
Magyar nyelv és irodalom
•
Technika és tervezés
•
Testnevelés és sport
Játékóra
nurnberger.judit@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Csütörtök 8:35-9:20
4.a
4.a
,
4.b
Oszoli-Pap Márta
vezetőtanár
•
osztályfőnök
Digitális kultúra
•
Tanító
•
Vízuális kultúra
•
Magyar nyelv és irodalom
•
Ének-zene
•
Matematika
•
Technika és tervezés
oszoli-pap.marta@pte.hu
Egyéni fogadóóra: hétfő 12:15-13:10
4.b
4.b
Ott Gábor
osztályfőnök
Digitális kultúra
•
Etika
DigiTrend
ott.gabor@pte.hu
+3672315191 / 22916
Egyéni fogadóóra: Kedd 10:35-11:20
5.b
5.a
,
5.b
,
6.a
,
6.b
,
6.c
,
7.a
,
7.b
,
8.a
,
8.b
,
8.c
Pajor Judit
Napközis tanító
•
Etika
pajor.judit@pte.hu
+36307507053
Egyéni fogadóóra: péntek 11:20-12:15
4.b
Papp Veronika
Magyar nyelv és irodalom
Magyar nyelv és irodalom előkészítő
papp.veronika@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Pèntek 8:35-9:20
5.b
,
6.c
,
7.a
,
8.b
,
8.c
Papp Zoltán
mesterpedagógus, köznevelési szakértő
•
vezetőtanár
•
pályaválasztási felelős
•
osztályfőnök-helyettes
Magyar nyelv és irodalom
•
Dráma
papp.zoltan@pte.hu
+3672315191 / 22917
Egyéni fogadóóra: Hétfő 9:35 - 10:20
5.a
5.a
,
5.b
Pirkhoffer Eszter Ildikó
fejlesztőpedagógus
pirkhoffer.eszter@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Hétfő : 11.30-12.15
Rab Csilla
mesterpedagógus, szaktanácsadó
•
munkaközösség-vezető
•
osztályfőnök
Tanító
•
Környezetismeret
•
Matematika
•
Technika és tervezés
Matematika előkészítő
•
Matematika tehetséggondozás
rab.csilla@pte.hu
Egyéni fogadóóra: csütörtök 11.30 - 12.15
3.b
4.b
Rébék-Nagy Márta
Tanító
•
Angol nyelv
•
Testnevelés és sport
1.b
Rébék-Nagy András
kórusvezető
•
osztályfőnök
Ének-zene
•
Etika
Alsós kórus
•
Felsős kórus
rebek.andras@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Kedd 7.45 - 8.25
6.c
2.b
,
2.c
,
3.a
,
3.b
,
4.a
,
4.b
,
4.c
,
5.a
,
5.b
,
6.a
,
6.b
,
6.c
,
7.a
,
7.b
,
8.a
,
8.b
,
8.c
Richter Gabriella
osztályfőnök
Tanító
•
Magyar nyelv és irodalom
•
Matematika
•
Német nyelv
•
Technika és tervezés
•
Testnevelés és sport
richter.gabriella@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Szerda 10.35-11.20
2.b
2.b
Rózsavölgyiné Kutasi Anikó
osztályfőnök
Tanító
•
Magyar nyelv és irodalom
•
Testnevelés és sport
Játékóra
kutasi.aniko@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Előre egyeztetett időpontban.
1.a
1.a
Sándor Luca
osztályfőnök-helyettes
Angol nyelv
sandor.luca@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Hétfő 9:35-10:20
7.a
2.a
,
4.a
,
6.a
,
6.c
,
7.a
,
7.b
,
8.a
Schlitt Klaudia
Matematika
schlitt.klaudia@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Szerda 12:25 - 13:10
5.a
,
6.a
,
6.b
,
6.c
,
7.a
,
7.b
,
8.b
,
8.c
Schóber Tamás
mesterpedagógus, szaktanácsadó
•
vezetőtanár
Ének-zene
schober.tamas@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Hétfő 9:35-10:20
1.a
,
1.b
,
3.b
,
4.c
,
6.a
,
6.b
,
7.a
,
8.b
Simon Gabriella
osztályfőnök
Technika és tervezés
•
Természettudomány
•
Etika
simon.gabriella@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Hétfő 11:30-12:15
8.c
5.a
,
5.b
,
5.c
,
6.a
,
6.b
,
6.c
,
7.a
,
7.b
,
7.c
,
8.a
,
8.b
,
8.c
Somogyi Csaba
osztályfőnök-helyettes
Magyar nyelv és irodalom
•
Történelem
•
Etika
Drámaszakkör
somogyi.csaba@pte.hu
Somogyi Csaba
Egyéni fogadóóra: Hétfő 10:35-11:20
8.c
5.a
,
6.a
,
6.b
,
6.c
,
7.b
,
8.a
,
8.b
Tőkés Erika
kórusvezető
•
osztályfőnök
Tanító
•
Magyar nyelv és irodalom
•
Ének-zene
•
Technika és tervezés
•
Etika
Harangocskák kóruselőkészítő
tokes.erika@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Szerda 7:45-8:25
2.a
2.a
Tóth Ildikó
mesterpedagógus
•
vezetőtanár
•
mentortanár
•
munkaközösség-vezető
•
osztályfőnök-helyettes
Angol nyelv
eTwinning
•
Zümi szakkör
toth.ildi@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Hétfő 7.45-8.25
8.b
5.a
,
5.b
,
8.b
Ujjady Gabriella
osztályfőnök
Tanító
•
Magyar nyelv és irodalom
•
Technika és tervezés
•
Testnevelés és sport
ujjady.gabriella@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Kedd 10:35-11:20
3.a
3.a
Varga István
osztályfőnök
Testnevelés és sport
Játékóra
varga.istvan2@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Kedd 8:35-9:20
7.a
5.a
,
5.b
,
6.a
,
6.b
,
6.c
,
7.a
,
7.b
,
8.a
,
8.c
Vati Tamás
vezetőtanár
•
munkaközösség-vezető
•
osztályfőnök
Földrajz
•
Természettudomány
•
Etika
vati.tamas@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Csütörtök 7:45-8.25
5.a
5.a
,
5.b
,
7.a
,
7.b
,
8.a
,
8.b
,
8.c
Vinczéné Warvasovszky Orsolya
mesterpedagógus
•
vezetőtanár
•
mentortanár
•
munkaközösség-vezető
•
osztályfőnök
Német nyelv
•
Természettudomány
•
Etika
warvasovszky.orsolya@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Kedd 8:35-9:20
6.a
3.a
,
3.b
,
4.c
,
5.a
,
5.b
,
6.a
,
6.b
,
6.c
Wünsch-Tóth Eszter
diákönkormányzatot segítő tanár
•
osztályfőnök
Hon-és népismeret
•
Történelem
•
Etika
wte@pte.hu
Egyéni fogadóóra: Hétfő 8.30-9.30
7.b
5.b
,
6.b
,
6.c
,
7.b
,
8.b
,
8.c
Feliratkozás a következőre: Pedagógusok