Versenyeredmények

2019/2020
Nemzetközi
Verseny neve Csökkenő rendezés Tantárgy Évf. Tanuló(k) Felkészítő tanár(ok) Eredmény
4. Koleszár Barnabás 4.a 3.
Országos
Verseny neve Csökkenő rendezés Tantárgy Évf. Tanuló(k) Felkészítő tanár(ok) Eredmény
Testnevelés 4. Sánta Nadin 4.b 3. (trió)
Testnevelés 4. Sánta Nadin 4.b 3. (csoport)
Magyar nyelv és irodalom 3. Marosvölgyi Anna 3.a
Lipcsei Dániel 3.a
Major Botond 3.b
Jakab Júlia 3.b
Fehér Sarolta
Ujjady Gabriella
1.
Magyar nyelv és irodalom 7. Bankó Eszter 7.a
Fekete-Molnár Maja 7.a
Klement Tamás 7.a
Tóth Gergő 7.a
Dezső Emőke 8.
Természetismeret 3. Major Botond 3.b
Nagy Dávid 3.b
Pirkhoffer Bence 3.b
Szabó László 3.b
Fehér Sarolta 2.
Fizika 7. Klement Tamás 7.a dr. Szász János 1.
Fizika 5. Kis Ágoston 5.b dr. Szász János 1.
Magyar nyelv 3. Késmárky Gréta 3.a Ujjady Gabriella 1.
Magyar nyelv 3. Bitter Alma 3.a Ujjady Gabriella 1.
Magyar nyelv 3. Marosvölgyi Anna 3.a Ujjady Gabriella 100%
Magyar nyelv 6. Konkoly Míra 6.c Szabolcsi Marcell 100%
Magyar nyelv 5. Csathó Gergely 5.a Papp Veronika 100%
Magyar nyelv 3. Késmárky Gréta 3.a 100%
Regionális
Verseny neve Csökkenő rendezés Tantárgy Évf. Tanuló(k) Felkészítő tanár(ok) Eredmény
Testnevelés 4. Sánta Nadin 4.b 1. (trió)
Testnevelés 4. Sánta Nadin 4.b 1. (csoport)
Megyei
Verseny neve Csökkenő rendezés Tantárgy Évf. Tanuló(k) Felkészítő tanár(ok) Eredmény
Magyar nyelv és irodalom 4. Gergely Domonkos 4.b
Magyar Marcell 4.b
Sáska Laura 4.b
Somody Boldizsár 4.b
Oszoli-Pap Márta 8.
Magyar nyelv és irodalom 4. Szeifer-Tóth Viktória 4.b
Hell Gréta 4.b
Hergenrőder Levente 4.b
Kanizsai András 4.b
Oszoli-Pap Márta 7.
Magyar nyelv és irodalom 4. Angyal Réka 4.c
Füleki Tamara 4.c
Patkó Borka 4.c
Winkler Vivien 4.c
Nürnberger Judit 3.
Magyar nyelv és irodalom 5. Laczik Zsombor 5.a Papp Veronika 2.
Magyar nyelv és irodalom 5. Kis Dorottya 5.b Papp Zoltán 3.
Magyar nyelv és irodalom 6. Kumánovics Lilla 6.b Szabolcsi Marcell 4.
Magyar nyelv és irodalom 6. Koós Szüvellő 6.a Papp Veronika 6.
Magyar nyelv és irodalom 7. Klement Tamás 7.a Dezső Emőke 1.
Magyar nyelv és irodalom 7. Hammer Bálint 7.b Szabolcsi Marcell 5.
Magyar nyelv és irodalom 8. Bartalovics Benett 8.c Szabolcsi Marcell 11.
Megyei
Verseny neve Csökkenő rendezés Tantárgy Évf. Tanuló(k) Felkészítő tanár(ok) Eredmény
Magyar nyelv és irodalom 3. Marosvölgyi Anna 3.a
Lipcsei Dániel 3.a
Major Botond 3.b
Jakab Júlia 3.b
Fehér Sarolta
Ujjady Gabriella
1.
Országos
Verseny neve Csökkenő rendezés Tantárgy Évf. Tanuló(k) Felkészítő tanár(ok) Eredmény
Matematika 3. Köles Boldizsár 3.b
Major Botond 3.b
Pirkhoffer Bence 3.b
Simon Péter 3.b
Fehér Sarolta 16.
Matematika 6. Kumánovics Lilla 6.b
Hornok Máté 6.b
Torma Dániel 6.b
Fodor Barnabás 6.b
Egriné Fodor Gabriella 5.
Szövegértés 3. Vukmann Attila 3.a Ujjady Gabriella 2.
Matematika 3. Kumánovics Miklós 3.a dr. Feketéné Antal Alice 2.
Matematika 3. Major Botond 3.b Fehér Sarolta 15.
Matematika 5. Kis Ágoston 5.b Schóberné Kozma Márta 2.
Nemzetközi
Verseny neve Csökkenő rendezés Tantárgy Évf. Tanuló(k) Felkészítő tanár(ok) Eredmény
Matematika 5. Daláth Máté 5.b
Erdősi Luca 5.b
Kis Ágoston 5.b
Kis Dorottya 5.b
Schóberné Kozma Márta 2.
Területi
Verseny neve Csökkenő rendezés Tantárgy Évf. Tanuló(k) Felkészítő tanár(ok) Eredmény
Természetismeret 4. Nyári Adél 4.a
Koleszár Barnabás 4.a
Láng Bence 4.a
Rózsai Botond 4.a
Dornné Balogh Szilvia 5.
Természetismeret 4. Gaál Emma 4.b
Hell Gréta 4.b
Sáska Laura 4.b
Szeifer-Tóth Viktória 4.b
Oszoli-Pap Márta 8.
Természetismeret 4. Gergely Domonkos 4.b
Magyar Marcell 4.b
Hergenrőder Levente 4.b
Somody Boldizsár 4.b
Oszoli-Pap Márta 14.
Területi
Verseny neve Csökkenő rendezés Tantárgy Évf. Tanuló(k) Felkészítő tanár(ok) Eredmény
Természetismeret 3. Bücs Fülöp 3.a
Obernyik Gvendolin 3.a
Szemes Zselyke 3.a
Török Lilla 3.a
dr. Feketéné Antal Alice,
Ujjady Gabrilella
17.
Természetismeret 3. Bittet Alma 3.a
Járai Dávid 3.a
Elekes Alma 3.a
Lipcsei Dániel 3.a
dr. Feketéné Antal Alice
Ujjady Gabrilella
3.
Regionális
Verseny neve Csökkenő rendezés Tantárgy Évf. Tanuló(k) Felkészítő tanár(ok) Eredmény
Testnevelés 3. Ungurán Réka 3.b 3.