Csillagtúra az Egyes Gyakorlóban

Március 2-án délután tartottuk iskolanyitogató délutánunkat, mely idén több foglalkozással, színesebb programmal, matricagyűjtéssel, sok meglepetéssel várta az iskolába készülő nagycsoportosokat és szüleiket.
A csillagtúrán mindenki maga választhatta ki, hogy tíz különböző foglalkozás közül melyiken szeretne részt venni. A Varázsórán izgalmas kísérletek, a Mesebarlangban vidám történetek, a Gyurmavilágban színes formák várták a gyerekeket. Aki szeretett volna, varázsolhatott számokkal, zenélhetett, készíthetett színes pillangókat, kipróbálhatta az Egyes Gyakorló Ninja warrior pályáját, angol dalokkal, német mondókákkal ismerkedhetett, Masírozó Masinákat irányíthatott.
Minden állomáson egy kis csillagot kaptak a gyerekek ügyességükért, a délután végén pedig a sok összegyűjtött csillagért cserébe hazavihettek egy apró ajándékot is.
Nagyon örülünk, hogy ilyen sokan eljöttetek, hogy megismerkedjetek az Egyes Gyakorlóval.
​​​​​​​Reméljük, hogy találkozunk veletek a további foglalkozásokon és szeptemberben is!

2022-03-03