Makáravató 2021

Idén is megtartottuk a hagyományos Makáravató ünnepségünket, melynek keretében az elsősök is hivatalosan tagjai lesznek iskolánk Makár Egyletének.
A járványhelyzet miatt a múlt pénteki avató ünnepségen csak a két első osztály és a műsort előadó 4.a osztály vett részt. A negyedikesek Fésűs Éva: A kíváncsi királykisasszony meséjének átírt változatát adták elő, illetve elénekelték A dzsungel könyve című musical Farkas vagyok című dalát. Az eskü közös elmondása után az elsősök kaptak egy kis üdvözlő ajándékot: az iskola emblémájával ellátott, színes sapkát.
Köszönjük szépen a műsort és a készülést a 4.a osztálynak és a gondos felkészítést Tőkés Erika kolléganőnknek!
Szeretettel köszöntjük az 1.a és 1.b osztályt az "egyes gyakorlósok" között, sok, szép, emlékezetes tanévet kívánunk!

2021-11-10