Makár Egylet

1szazalek​​​​​​​

Kedves Szülők!

Köszönjük, ha adójuk 1%-val támogatják iskolánk alapítványát!

Makár Egylet
adószám: 19030524-1-02

Tisztelt Szülők, Támogatók!

A Makár Egylet nevében ezúton szeretnénk megköszönni a segítséget Mindenkinek, aki adója 1 %-ának felajánlásával segítette egyesületünk működését.

A 2019-es adózó évben 642.287 Ft, a 2020-as adózó évben 551.661 Ft adomány érkezett az Egylet számlájára.

A felajánlott összeget tanulóink sport, kulturális-és szabadidős tevékenységeinek támogatására használjuk fel.

makar.02​​​​​​​

Az adományoknak, a kulturális hozzájárulásnak, valamint az 1%-os felajánlásoknak köszönhető, hogy iskolánk udvara 2020 őszén 1.702.130 Ft értékben az alábbi eszközökkel bővült:

jatszoter

filagoria​​​​​​​​​​​​​

Köszönjük, hogy az Önök adományainak segítségével kicserélhettük régi, már balesetveszélyes udvari játékunkat egy korszerű, környezet- és gyerekbarát játszótérre. A két új filagória is hozzájárult ahhoz, hogy diákjaink barátságosabb környezetben töltsék el szabadidejüket.

makar.03

makar.04