Rotary Advent

rt

2023. december 4-én hétfőn kezdetét vette a Pécsi Rotary Advent programsorozat. A város cégei, intézményei, illetve eszéki és izraeli Rotary Clubok támogatásával az Advent minden napján 150.000 Ft karácsonyi ajándékot kap egy-egy pécsi iskolába járó tehetséges, szorgalmas tanuló.

Iskolánkból idén a 8.b osztályba járó Hell Gréta kapta a megtisztelő támogatást. A Széchenyi téren osztályfőnöke, Garai Dénes méltatta a kitüntetett érdemeit.

A rövid átadási ceremónia után iskolánk karácsonyi műsorát láthatta a tér közönsége. Fellépett a Campanella Gyermekkar Rébék-Nagy András vezetésével, csodálatos mesemondásával Gerner Bori 4.c osztályos tanuló, fantasztikus zongorajátékával volt diákunk, a Pécsi Művészeti Gimnázium növendéke Priol Amira, valamint a lelkes tanári kórus.

Gratulálunk Grétának!

A műsort az alábbi linkeken lehet felidézni:
1sz Gyakorló Pásztorok, pásztorok, Oh gyönyörű szép titokzatos éj
1sz Gyakorló énekkar