Egy osztály – egy karácsony

cd​​​​​​​

A Gyakorlóiskolák Iskolaszövetsége Elnöksége az elmúlt évekhez hasonlóan idén is karácsonyi ajándékgyűjtő akciót hirdetett, hogy a nehéz sorban élő moldvai csángó gyerekeknek karácsonyra örömet szerezzen. Az összegyűjtött ajándékot a szövetség a legszegényebb csángómagyar települések gyermekeihez juttatja el.

Hagyományainkhoz híven iskolánk tanulói és szüleik lelkesedésének köszönhetően idén is nagy számban csatlakoztunk a mozgalomhoz. Örömmel adunk hírt arról, hogy közel száz cipősdoboz-adomány gyűlt össze, ami a mai napon a Szövetség autójával útnak indult a magyarlakta települések felé.

A galériában látható képeket a szervezők küldték a tavalyi akció keretében megajándékozott boldog gyerekekről.

Köszönjük az adományokat!

2023-12-06