Versmondó verseny az alsó tagozaton

Március 23-án rendeztük iskolánkban az alsó tagozatosok versmondó versenyét. 18 gyermek mérte össze tudását az 1.-2. és a 3.-4.-es korosztályban. A zsűri elnöke Nagy Bandó András előadóművész, író volt, tagjai Pap Veronika iskolánk magyar nyelv és irodalom tanára és Bogos Boglárka középiskolai tanuló, volt diákunk, aki rendszeres szereplője a Pécsi Nemzeti Színház előadásainak. A verseny megnyitóját az 5.a osztályos lányok versmondása színesítette.

Kiemelt arany minősítésben részesültek és egyben a városi versmondó versenyre jutottak GERNER BORI LUCA  (Felkészítője Oszoli-Pap Márta) 2.b és CSÁSZÁR GELLÉRT (felkészítője Huszkáné Lódi Beáta) 3.a osztályos tanulók. Gratulálunk a továbbjutóknak és az arany, ezüst és bronz minősítést szerzett résztvevőknek egyaránt valamint felkészítőiknek!

2022-04-23