Környezetünk egészségünk...

Kedves Kollégák, kedves Gyerekek!

Az idei tanévben hatodik alkalommal rendezzük meg a Környezetünk- egészségünk- közös jövőnk című vetélkedőt.

Köszönjük a csapatok regisztrációját! Nagy öröm számunkra, hogy sokan jelentkeztetek.

Az óvodások és az 1 -2. osztályosok részére négyfős csapatokban a tudatos vásárlást népszerűsítő plakátkészítő pályázatot hirdetünk. A csapatok tetszőleges méretben, szabadon választott technikával dolgozhatnak. Segítségnek nézzétek meg a kisfilmeket:

Hogyan legyek környezettudatos vásárló?

Környezettudatosságra fel! - A Tudatos Vásárló 12 pontja

Az elkészült alkotásokról készült fotókat az alábbi linkre kattintva 2023. március 25-ig tudjátok feltölteni. Kérjük, a csapatnevet és a csapattagok nevét ne felejtsétek megjelölni!

Plakátverseny

A 3-4. évfolyamosokat négyfős csapatokban egy kétfordulós vetélkedőre hívjuk meg.

Az 1. fordulóban egy online játékban vehettek részt a gombra kattintva.

Online játék

Az 1. fordulót 2023. március 25-ig tudjátok megoldani.

A 2. fordulóban egy ökojátékot rendezünk a PTE Botanikus Kertben 2023. április 27-én intézményenként és korcsoportonként a legeredményesebb csapatoknak.

Erről a fordulóról később küldünk tájékoztatást. Fontos, hogy figyeljétek a PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskola honlapján a Környezetünk- egészségünk- közös jövőnk aloldalt!

Az eredményeket és a 2. fordulóra meghívott csapatok nevét is itt fogjátok látni 2023. április 3-tól.

Izgalmas játékot, kreatív alkotást kívánunk!

A szervezők: Józsa Tímea, Tóthné Richter Gabriella

Pécs, 2023. 02. 20.