XV. Vezetőtanítók- és tanárok országos módszertani konferenciája

2024. április 12-13-án rendezték meg Szegeden a XV. Vezetőtanítók és -tanárok országos módszertani konferenciáját, ahol a gyakorlóiskolák a digitális modernizáció és a fenntartható fejlődés útján tematika mentén a pedagógusjelöltek gyakorlati képzéséhez kapcsolódva a digitális kompetencia fejlesztésének gyakorlati megvalósítási lehetőségeit járta körül, valamint a fenntartható fejlődés témaköréhez mutatott a mindennapokban használható jó gyakorlatokat. Iskolánkból hat kolléga tartotta meg előadását. Sándor Luca és Koroknai Richárd "Angolórai lidércnyomás - és annak elkerülése" címmel mesélt az angolórán alkalmazható digitális módszerekről, Richter Gabriella betekintést nyújtott az Ökobarátok természettudományos tehetséggondozó műhely munkájába, Oszoli- Pap Márta bemutatta Jeles napok című kiadványát, Ott Gábor a robotika varázslatos világába repítette a résztvevőket, Józsa Tímea a STEAM módszer, a robotika és a mesterséges intelligencia tükrében mutatott be két jó gyakorlatot.

Gratulálunk a sikeres és érdekes előadásokhoz!

2024-04-21