Iskolanyitogató csillagtúra

cs​​​​​​​

A „VÁR AZ EGYES GYAKORLÓ” programsorozatunk második alkalommal fogadta a leendő első osztályos óvodásokat és szüleiket.

A tíz helyszínből álló Csillagtúra ismét nagy sikernek örvendhetett. Az érdeklődő családok a foglalkozások közt megtalálhatták a mese, a matematika, a sport, az ének-zene, a robotika témát, de volt lehetőségük bepillantani az ökoiskolai élet és a kézműveskedés területére is. Ahogy a mellékelt képeken is látható, a gyerekek lelkesen járták a helyszíneket, mindent kipróbáltak, egy estére igazi iskolásokká váltak.

Reméljük, mindenki jól érezte magát!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt 2024. január 10-én, 16 órakor Iskolanyitogató Robi-suli programunkra, ahol a gyerekek robotika foglalkozásokon vehetnek részt, miközben a szülők az intézmény vezetőségével és a leendő elsős tanítókkal beszélgethetnek.

2023-12-14

Csillagtúra 2023.12.13.