Kalandozások Ausztriában

gr​​​​​​​

December 7-én iskolánk 45 felső tagozatos tanulójával Grazba utaztunk, hogy adventi hangulatban ismerkedhessünk meg a város nevezetességeivel. A csapattal megmásztuk a havas Schlossberget, ahol a gyerekek megcsodálhatták a híres óratornyot. A monarchia időszakát idéző ismert épületek után felkerestük Graz modern látnivalóit is, melyek akkor épültek, amikor a város Európa Kulturális Fővárosa lett.

Az eseménydús nap végén Riegersburgba vitt utunk, ahol a ZOTTER Csokoládégyárban 300 tételes csokikóstolásból álló többórás utazást tettünk "Csokoládéországban".

A kirándulás során kicsik és nagyok igazi "utazó közösséggé" kovácsolódtak, miközben lehetőségük nyílt a német és angol órákon megszerzett tudásuk kipróbálására is.

Köszönjük az út megszervezését az idegen nyelvi munkaközösségnek!

2023-12-08

Ausztriai kalandozás 2023.12.07.