Márton-nap

m17​​​​​​​

November 13-án tartottuk iskolánkban a 18 éves hagyományra visszatekintő Márton-napi megemlékezést.

A program ebben az évben Baranya vármegye bázisintézményi programja és indító iskolahívogató program is volt, melyre az óvodásokat és szüleiket is vártuk.

A mozgalmas, nagy érdeklődésnek örvendő rendezvényen Márton-napi finomságok, kézműves foglalkozás, sváb táncház, a németes gyerekek műsora, iskolánk Kis Campanella kórusa, valamint lampionos felvonulás várta az érdeklődőket.

A hagyományőrzés fontos célunk az idegen nyelvek tanítása során is. Nagy öröm számunkra, hogy minden korosztályt sikerült megszólítanunk, s talán nem tévedünk, ha azt mondjuk, mindenki nagyon jól érezte magát.

Ezúton is köszönjük a kedves Szülők, Nagyszülők támogatását és a sok-sok finomságot, mellyel hozzájárultak a rendezvény sikeréhez!

2023-11-14