Versmondó versenyek

Benedek Elek regionális mesemondó verseny

Iskolánkat a Benedek Elek regionális mesemondó versenyen Csalimese című mesével Borbás Vilmos (1. a, felkészítője: Tőkés Erika), míg Pityi Palkó című mesével Gerner Bori (3.b, felkészítője: Oszoli-Pap Márta) képviselte. Mindketten 2. helyezést értek el kategóriájukban.
​​​​​

A Csorba Győző Könyvtár által megrendezett "Petőfi 200" regionális versmondó verseny

A Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtára regionális versmondó versenyt hirdetett a magyar költészet napja alkalmából Petőfi Sándor születésének 200. évfordulójának tiszteletére.
Iskolánkat Borbás Vilmos 1.a osztályos tanuló és a 3.b osztályból Csiba Adrienn, Gerner Bori, Vajda Anna és Varga Szonja képviselte.

Eredmények:
1-2. korcsoport:
1. hely: Borbás Vilmos 1.a felkészítő: Tőkés Erika
3-4. korcsoport:
1. hely: Gerner Bori 3.b felkészítő: Oszoli-Pap Márta

Fedorka Versnap - Csizmazia Alapítvány Országos versmondó versenye

A Csizmazia Alapítvány - A jövő ígéretes gyermekeiért- országos versmondó versenyén Gerner Bori 3.b osztályos tanuló versmondásáért arany minősítést szerzett, s mellé Reménység-díjat is kapott. Eredményéhez gratulálunk!
Felkészítő: Oszoli-Pap Márta
Csiba Adrienn, Vajda Anna, Varga Szonja 3.b