Természettudományos sikerek

Iskolánk tanulói az utóbbi hetekben, hónapokban számos természettudományos témájú versenyen próbálták ki magukat, remek eredményekkel.
Az Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny megyei fordulóba jutott (zárójelben az országos listán elért helyezés):
Hornok Máté (14.), Gasz Márton (19.), Berényi-Faluhelyi Balázs (23.), Pásztor András (31.).
Felkészítőjük Dr. Szász János.

A XXX. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny megyei fordulójába jutottak, a 7. évfolyamról
Müller Márton, Laczik Keve, Laczik Zsombor, a 8. évfolyamról: Gasz Márton, Bognár Nóra és Berényi-Faluhelyi Balázs.
Felkészítőjük Vati Tamás.

A Hevesy György Kémiaverseny megyei döntőjében, a 7. évfolyamon Huba Zsombor 7., a 8. évfolyamon Hornok Máté 3., Kiss Zsuzsanna 4., Gasz Márton 5., Berényi-Faluhelyi Balázs 6. helyezést ért el.
​​​​​​​Felkésztőik: Regényi Judit és Schóberné Kozma Márta.

A versenyzőknek és felkészítőiknek is szívből gratulálunk!

2022-03-27