Rotary Advent 2021

Rotary 03​​​​​​​

A HAGYOMÁNY FOLYTATÓDIK

Idén nyolcadik alkalommal rendezi meg a Pécsi Rotary Club a hagyományos jótékonysági rendezvényét, a Rotary Adventet, ahol pécsi cégek, intézmények és a város polgárai pécsi iskolásokat támogatnak.

Iskolánk a kezdetektől részese, kedvezményezettje a nemes adakozásnak. Cserébe éveken keresztül emlékezetes műsorral leptük meg az adventi forgatag közönségét, amivel megköszöntük a Club nagylelkű támogatását.

A járványügyi korlátozások már tavaly se tették lehetővé az élő fellépést a Széchenyi téren, s ez idén sincs másként.

Iskolánkból a Pécsi Rotary Club idei támogatásában a 8.b osztály tanulója, Torma Dániel részesült.

A díjazott bemutatására kisfilmet készítettünk, amelyben közreműködnek Dani osztálytársai.

Zongorán játszik az osztályba jártó  Priol Amira, a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács "Felfedezettjeink" különdíjasa. Felkészítője: Popovics Jelena tanárnő.

Köszönjük a Proofinvest Kft. támogatását! Gratulálunk Daninak!

Vinczéné Warvasovszky Orsolya osztályfőnök

A kisfilm itt megtekinthető:

Rotary 02​​​​​​​

2021-12-20