Zöld Egyetem - receptverseny

A  "Vegetáriánus október- Húsmentes péntek" kampány keretében a Zöld Egyetem vegetáriánus receptverseny pályázatot hirdetett a gyakorlóiskolák diákjainak. A programot Kulcsár Tünde, a Zöld Egyetem programkoordinátora és Józsa Tímea, tanító szervezte.

Az elkészült alkotásokról készült fotókat, videókat, recepteket a PTE gyakorlóintézményeinek tanáraiból álló zsűri értékelte, melynek tagjai voltak:
Burány Veronika - 1. Sz. Ált. Isk.,
Mucsi Éva- Deák Ferenc Ált. Isk.
Vadicskó Judit- Babits Gimnázium

Iskolánk csapatai közül holtversenyben második helyezett lett az
Olajbogyók csapata (1.b: Vati Anna Róza, Simon Emília Sára, Sebestyén Júlia Hanna és Mike Levente), felkészítőjük Burány Veronika és a
Csicseriborsók csapata (2.c: Auth Máté, Bősz Margit, Lukács Péter, Végi Bertalan) felkészítőjük Gyenis Ilona.
Harmadik helyezett lett a
Mesterséfek csapata (4.c: Fernandez- Kaiser Alejandra, Kurucsai Lili, Horváth Borbála, Hucker Bence) felkészítőik Józsa Tímea és Cseresnyés Mariann.

A nevező csapatok tárgyjutalomban részesültek. Az eredményeket a Zöld Egyetem honlapján, az alábbi linken lehet megtekinteni:

A csapatoknak és a felkészítőknek is gratulálunk!

2021-11-25