Atlétika és mezei futó sikerek

Több sportágban is elkezdődtek a diákolimpiai versenyek, az utóbbi hetekben több szép eredmény is született.
Atlétikában a III. és a IV. korcsoportos fiúk is városi 7. helyet szereztek. A III. korcsoportban Nagy Miklós (6.b) egyéniben 3. helyen végzett és így továbbjutott a megyei fordulóba. Felkészítőik: Szegediné Resz Ildikó és Klencsár Dezső.
A mezei futóversenyen III. korcsoportos lány csapatunk (Poppe Hanna, Müller Borbála, Hell Gréta, Kisfali Blanka, Winkler Vivien) megnyerte a városi döntőt.
Egyéniben Winkler Vivien (6.c) 1. helyen, Kisfali Blanka (7.a) 2. helyen, Hell Gréta (6.b) pedig 10. helyen végzett. Felkészítőik: Pressmayerné Polgár Luca és Szegediné Resz Ildikó.
A IV. korcsoportos lányok csapatban 4. helyen végeztek, egyéni 3. helyet szerzett Márics Luca (8.b). Felkészítő: Szegediné Resz Ildikó.
Lányoknál mindkét csapatunk ott lehet a megyei döntőben.
A IV. korcsoportos fiúk versenyében csapatunk városi III. helyen végzett. A csapat tagjai: Németh Péter, Laczik Keve, Jagasics Bálint és Marosi-Takátsy Bence, felkészítőjük Klencsár Dezső

A versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak is gratulálunk!