Nemzeti Összetartozás Napja

A Nemzeti Összetartozás Napján idén a Délvidéket helyeztük a megemlékezés középpontjába, mivel hetedikes tanulóink a Határtalanul program keretében a Vajdaságba látogattak.
A Bolyai teremben rendeztük be a kirándulás helyszíneit bemutató minikiállítást, melyet az utazás során a tanulóink által előadott kiselőadások szövegeiből és a helyszíneken készített fotókból állítottunk össze. 

A kiállítást meglátogató osztályokat, elsősorban a hatodikosokat, hiszen jövőre ők vehetnek részt a programon idegenvezetők kísérték. Majd a kiállítás megtekintése után egy online kvíz segítségével tesztelhették, hogy mennyit sikerült megtudniuk a Délvidék történelmi helyszíneiről.

Aki szeretné tesztelni saját tudását, a kvíz itt elérhető: https://kahoot.it/challenge/04972428?challenge-id=1926bd02-4189-44a6-b3…;

2024-07-02