NyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Megyei Döntő

Iskolánkban került sor  a Bendegúz Anyanyelvi Verseny megyei fordulójának megrendezésére február 24-én.
A versenyzők a feladatsor megírása után a diákbüfében pótolhatták az elhasznált energiát. Az eredményhirdetésig lehetőségük volt kézműves foglalkozásokon részt venni, illetve a mozibarlangban filmnézésre is. Minden résztvevőnek és a felkészítő kollégáknak is gratulálunk a szép eredményekhez!
Első helyezést értek el a megyei fordulón és így az országos döntőbe jutottak:

1. évf.: Bánkuti Soma - Szent Mór Katolikus Iskolaközpont
Felkészítő tanár: Steiner Eszter
2. évf.: Guzsvány Levente Attila - Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája
Felkészítő tanár: Moharos Ágnes
3. évf.: Merényi Borbála - Szent Mór Katolikus Iskolaközpont
Felkészítő tanár: Kasler Zsuzsanna
4. évf.: Dénes Dávid - PTE GYÁIGSZG Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Felkészítő tanár: Tóthné Mezei Anna
5. évf.: Merényi Orsolya - Szent Mór Katolikus Iskolaközpont
Felkészítő tanár: Bayer Ildikó
6. évf.: Késmárky Gréta - PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimn. 1. Általános Iskolája