Karácsonyi programsorozat

Iskolánkban hagyományosan sok program kapcsolódik az adventi és karácsonyi időszakhoz. Az idei tanévben, az alsós osztályok karácsonyi műsorai mellett több iskolai eseményre is sor került.
Kórusaink szerepeltek a Rotary club adventi műsorsorozatában a Széchenyi téren, ahol iskolánk két tanulója Jakab Eszter (8.a) és Rekvényi Léna (7.a) átvehette a Rotary Club díját, melyet minden advent alkalmával tehetséges tanulók támogatására ajánlanak fel.
Iskolánk kórusai, és a másodikosok néptánccsoportja a Pannon Gyermekkarral és a Pannon Vegyeskarral kiegészülve a tornateremben adott karácsonyi műsort a szülőknek és a meghívott vendégeknek.
Az alsó tagozat pedig egy közös öröménekléssel ünnepelte az iskolai karácsonyt.

​​​​​​​

​​​​​​​A téli szünet előtti utolsó tanítási napon pedig megtartottuk a hagyományos iskolai karácsonyi vásárt.
Nagyon szépen köszönjük minden közreműködő kolléga segítségét!

2023-01-26