Országos döntő

Április 16-án került sor a Sebők Gábor emlékverseny országos döntőjére, amelyre 10 csapat jutott tovább a két előzetes forduló után. A budapesti és szombathelyi gyakorlóiskolák lelkes tanulói a Teams felületén járták végig a szóbeli forduló állomásait. Változatos, kihívó feladatok teljesítésével bizonyították, mennyire alaposan ismerik Agatha Christie életét és munkásságát. A három forduló összesített eredménye alapján a verseny dobogós helyen végzett csapatai:

1. The Detectives ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
  2. Team for Breakfast ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
  3. Three Mysteries ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Iskolánkat két csapat képviselte, akiket a zsűri versenyen kívül értékelt. Mindkét csapat dicséretre méltóan, nagy kitartással teljesítette mindhárom forduló feladatait, kiemelkedő eredményt értek el. A csapatok tagjai:

• Top secretS Jakab Eszter Borka, Csathó Gergely István, Laczik Zsombor 6.a
  • We Don’t Know Bognár Botond, Huba Zétény, Huba Zsombor 6.a

Top secretS

​​​​​​​We Don't Know

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítőiknek!

ntp​​​​​​​

Az emlékversenyt a „Hazai nagy hagyományú országos szervezésű tanulmányi és sport versenyek támogatása” (kódja: NTP-TMV-M-20-006) pályázat keretében valósul meg.

tst​​​​​​​

2021-04-23