Túl az első próbán az emlékverseny

agatha​​​​​​​

Iskolánk ebben a tanévben is meghirdette a Sebők Gábor emlékversenyt a gyakorlóiskolák és Minősített Tehetségműhelyek 6. évfolyamos, angol nyelvet tanuló diákjai számára. A verseny első fordulója január 22-én zárult.

A versenyre ötvenkét csapat nevezett és vágott neki a kihívásoknak Agatha Christie életét és munkásságát kutatva. Jelenleg a második forduló feladatán dolgoznak a csapatok.

Az emlékverseny honlapján folyamatosan követhetjük az idei év eseményeit, a korábbi kihívások eredményeit.

A szervezők máris sok értékes visszajelzést kaptak a versenyző csapatoktól:

“Gratulálok a feladatok összeállításához! Diákjaim és én is mindig nagyon izgatottan vártuk a kihívásokat!”

ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

“Nagy örömmel, egész csoport szintjén olvassuk a Woman of Mysteryt, köszönjük ehhez a motivációt.”

SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

“We are sending the solution to Challenge2 in a PDF file attached to this message. The children ( and I myself) found it very interesting. “

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen

“Köszönjük a lehetőséget és a sokszínű feladatokat, a csapatok nagy izgalommal dolgoztak! ?"

ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola

ntp​​​​​​​

Az emlékversenyt a „Hazai nagy hagyományú országos szervezésű tanulmányi és sport versenyek támogatása” (kódja: NTP-TMV-M-20-006) pályázat keretében valósul meg.

tst​​​​​​​

2021-02-08