Sikeres próbanyelvvizsgák

Iskolánk az ECL Nyelvvizsga Központtal történő szoros együttműködésnek köszönhetően, idén negyedik alkalommal szervezett komplex próbanyelvvizsgát angol és német nyelvből, melyen a vizsgaközpont munkatársai helyben vizsgáztatták tanulóinkat.

Angol nyelvből összesen 30 tanuló vett részt a B2 szintű próbavizsgán. Közülük 23 tanuló sikeresen vizsgázott. 19-en sikeres komplex próbavizsgát tettek, 4 tanulónk sikeres B2 szintű szóbeli vizsgát tett.

Német nyelvből 14 tanuló vett részt a próbavizsgán B1-es szinten. Mindnyájuk vizsgája sikeres volt. 9 fő tett komplex sikeres vizsgát, 4 tanuló írásbeli vizsgája volt sikeres B1 szinten, 1 tanulónak pedig a szóbeli vizsgája sikerült.

Nagy büszkeség, hogy az idei vizsgán a legfiatalabb sikerrel próbavizsgázó tanuló hatodik osztályos volt.

Szeretettel gratulálunk diákjainknak a fantasztikus eredményekhez és a bátorságukhoz, hogy vállalkoztak a megmérettetésre! Nagyon büszkék vagyunk Rájuk.

Köszönjük Kollégáink elhivatott felkészítő munkáját és a vizsgák megszervezését is!

2024-07-02