Pécsi Tudományegyetem

Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
1. Számú Általános Iskolája

 

Tanárok

Német nyelv
Egyéni fogadóóra: péntek 8:35 - 9:20
1.b 2.a 2.b 3.a 3.b 3.c 4.a 4.b 5.b 5.c 6.a 6.b
Mesterpedagógus, köznevelési szakértő
Történelem
Egyéni fogadóóra: Kedd 9:35 - 10:20
5.a 5.b
Munkaközösség-vezető
Ének • Napközis tanító
Egyéni fogadóóra: Péntek 11:30 - 12:15
2.b
Rajz • Technika • Napközis tanító
Egyéni fogadóóra: Szerda 9:35 - 10:20
1.c
Tagintézmény-vezető - Mesterpedagógus, szaktanácsadó - Vezetőtanár
Magyar nyelv és irodalom
Egyéni fogadóóra: Szerda 15:00 - 16:00
6.a
Osztályfőnök
Tanító • Hit- és erkölcstan
Egyéni fogadóóra: Kedd 8:35 - 9:20
3.a 6.b 7.a 7.b 8.b
Tánc • Tanító
Néptánc
Egyéni fogadóóra: Szerda 13:20 - 14:00
1.a 1.b 1.c 2.a 2.b
Osztályfőnök
Tanító
Meseszakkör
Egyéni fogadóóra: Szerda 8:35 - 9:20
4.a
Vezetőtanár
Fizika
Fizika tehetséggondozás
Egyéni fogadóóra: Szerda 10:35 - 11:20
7.a 7.b 7.c 8.a
Angol nyelv
eTwinning
4.a 4.b 5.b 6.b 7.a 8.a 8.b
Osztályfőnök - Vezetőtanár - Munkaközösség-vezető
Matematika
Egyéni fogadóóra: Péntek 8:35 - 9:20
5.b 7.a 8.a
Pedagógiai asszisztens
Vezetőtanár
Rajz
Rajzszakkör • Grafika
Egyéni fogadóóra: Kedd 11:30 - 12:15
5.a 5.b 5.c 6.a 6.b 7.a 7.b 7.c 8.a 8.b
Osztályfőnök - Munkaközösség-vezető
Tanító
Kézműves szakkör
Egyéni fogadóóra: Csütörtök 11:30 - 12:15
2.b
gyermekvédelmi felelős
Rajz • Technika • Napközis tanító
Egyéni fogadóóra: Péntek 11:30 - 12:15
3.a
Napközis tanító
Egyéni fogadóóra: Csütörtük 10:35 - 11:20
4.b
Osztályfőnök
Tanító
Játékóra
Egyéni fogadóóra: Kedd 11:30 - 12:15
1.b 1.c
Mesterpedagógus, köznevelési szakértő - Osztályfőnök - Vezetőtanár - Munkaközösség-vezető
Biológia
Biológia tehetséggondozás
Egyéni fogadóóra: Szerda 12:25 - 13:10
7.a 7.b 7.c 8.a 8.b
Német nyelv
Egyéni fogadóóra: Csütörtök 9:35 - 10:20
3.a 5.a 5.b 6.a 6.b
Vezetőtanár - Mesterpedagógus, köznevelési szakértő
Testnevelés
Kosárlabda
Egyéni fogadóóra: Hétfő 11:30 - 12:15
5.a 5.b 5.c
Napközis tanító
Asztalitenisz
Egyéni fogadóóra: Szerda 11:30 - 12:15
1.b
Környezetismeret • Technika • Napközis tanító
Egyéni fogadóóra: Csötörtök 17:00 - 17:45
3.c
Tagintézmény-vezető helyettes
Matematika
Egyéni fogadóóra: Kedd 9:35 - 10:20
6.b
Tanító
Kézműves szakkör
Egyéni fogadóóra: Kedd 10:35 - 11:20
1.a 1.b
Angol nyelv • Magyar nyelv és irodalom
Egyéni fogadóóra: Csütörtök 12:25 - 13:10
2.a 2.b 3.b 4.a 4.b 6.a 6.b 7.a 7.b
Vezetőtanár - Munkaközösség-vezető
Történelem
Egyéni fogadóóra: Hétfő 8:35 - 9:20
5.c 8.a 8.b
Osztályfőnök
Angol nyelv
eTwinning
Egyéni fogadóóra: Szerda 10:35 - 11:20
1.c 2.a 2.b 3.c 5.c 6.a 6.b 8.a 8.b
Ének • Napközis tanító
Egyéni fogadóóra: Csütörtök 16:15 - 17:00
4.a
Osztályfőnök
Tanító
Asztalitenisz • Játékóra
Egyéni fogadóóra: Kedd 8:35 - 9:20
3.c
Osztályfőnök - Kórusvezető
Tanító
Aviso Gyermekkar
Egyéni fogadóóra: kedd 8:35 - 9:20
3.b
Osztályfőnök
Informatika
DigiTrend
Egyéni fogadóóra: Kedd 4. óra
5.a 5.b 5.c 6.a 6.b 7.a 7.b 7.c 8.a 8.b
Ének • Napközis tanító • Technika
Egyéni fogadóóra: Szerda 11:30 - 12:15
3.b 4.b
Könyvtáros
Egyéni fogadóóra: Szerda 9:35 - 10:20
Vezetőtanár - Mesterpedagógus, köznevelési szakértő - Munkaközösség-vezető
Magyar nyelv és irodalom
Egyéni fogadóóra: Péntek 8:35 - 9:20
5.a 8.a 8.b
Fejlesztőpedagógus
Egyéni fogadóóra: Csütörtök 10:35 - 11:20
Osztályfőnök - Mesterpedagógus, szaktanácsadó
Tanító
Matematika tehetséggondozás
Egyéni fogadóóra: Péntek 7:45 -8:30
4.b
Osztályfőnök
Kémia • Matematika
Matematika tehetséggondozás
Egyéni fogadóóra: Péntek 8:35 - 9:20
5.c 6.a 7.a 7.b 7.c 8.a 8.b
Osztályfőnök
Tanító
Egyéni fogadóóra: Kedd 9:35 - 10:20
2.a
Vezetőtanár - Mesterpedagógus, szaktanácsadó
Ének
Egyéni fogadóóra: Péntek 12:25 - 13:10
5.a 5.b 5.c 6.a 6.b 7.a 7.b 7.c 8.a 8.b
Osztályfőnök - Vezetőtanár
Kémia • Matematika
Matematika tehetséggondozás
Egyéni fogadóóra: Hétfő 12:25 - 13:10
5.a 7.a 7.b 8.b
Technika • Természetismeret
Egyéni fogadóóra: Szerda 11:30 - 12:15
4.b 5.a 5.b 5.c 6.a 6.b 7.a 7.b 7.c 8.a
Osztályfőnök
Tanító
Grundbirkózás
Egyéni fogadóóra: Péntek 7:45 - 8:30
1.b
Dráma • Magyar nyelv és irodalom
Drámaszakkör
Egyéni fogadóóra: Kedd 10:35 - 11:20
5.a 5.b 5.c 6.b 7.c
Testnevelés
Labdajáték • Kosárlabda • Kézilabda • Játékóra
Egyéni fogadóóra: Hétfő 9:35 - 10:20
5.a 5.b 5.c 6.a 6.b 7.a 7.b 7.c 8.a 8.b
Mesterpedagógus, köznevelési szakértő - Vezetőtanár
Testnevelés
Atlétika
Egyéni fogadóóra: Kedd 8:35 - 9:20
4.b 7.a 7.b 7.c 8.a 8.b
Osztályfőnök - Kórusvezető
Tanító
Kicsinyek kórusa
Egyéni fogadóóra: Hétfő 12:25 - 13:10
1.a
Osztályfőnök - Vezetőtanár
Angol nyelv
Zümi szakkör • eTwinning
Egyéni fogadóóra: Péntek 7:45 - 8:30
1.a 5.a 7.a 7.c 8.a 8.b
Munkaközösség-vezető - Pályaválasztási felelős
Angol nyelv
Let's Play English • eTwinning
Egyéni fogadóóra: Szerda 13:20 - 14:00
2.a 2.b 3.a 3.b 4.a 4.b 5.a 5.b 5.c 7.b
Osztályfőnök - Diákönkormányzatot segítő tanár
Földrajz • Természetismeret
Labdajáték
Egyéni fogadóóra: Szerda 10:35 - 11:20
5.b 5.c 6.a 6.b 7.a 7.b 7.c 8.a 8.b
Osztályfőnök - Vezetőtanár - Munkaközösség-vezető
Német nyelv
Egyéni fogadóóra: Szerda 8:35 - 9:20
5.b 7.a 7.b 7.c 8.a 8.b
Osztályfőnök
Francia nyelv • Történelem
Egyéni fogadóóra: Kedd 10:35 - 11:20
5.a 5.c 6.a 6.b 7.a 7.b 7.c
You shall not pass!