Pécsi Tudományegyetem

Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
1. Számú Általános Iskolája

 

Komolyan és Fésületlenül - Művészeti projektnap felsősöknek

Komolyan és Fésületlenül - Művészeti projektnap felsősöknek.

2014. május 10. szombat - ZSOLNAY NEGYED

A délelőtt során a Liszt terem színpadán lépnek fel azok a tanulóink, akik közösen létrehozott műsorukkal vagy szólóprodukciójukkal bizonyítják tehetségüket és szorgalmukat a zene és az előadó művészet területén.

Ugyanakkor lehetőséget szeretnénk biztosítani azoknak a diákjainknak is, akik a popkultúra művelői (zene, tánc, ének), hogy megmutathassák képességeiket. Ők a Bóbita Szabadtéri Színpadán léphetnek fel.

Délután 16 - 18 óra között pedig létrejön egy "Drámai találkozó".

A győri vendégszínjátszók és az iskolai drámacsoportok bemutatója a MárkusZínházban Rögtönzések a szerelemről címmel.

 

 

 

Esemény dátum: 
szombat, 2014, május 10 - 07:45
You shall not pass!